21 Вересня 2020
ВЕБІНАР

Завтра всіх бажаючих чекаємо на вебінарі з кошторисного ціноутворення. 

 

ПОЧАТОК ВЕБІНАРУ о 09:00.

 

З остаточним варіантом програми можна ознайомити...

21 Вересня 2020
СЕМІНАР

Повідомляємо Вас, що Державне агентство автомобільних доріг України запрошує взяти участь у роботі безкоштовного науково-практичного семінару «Використання місцевих матеріалів та вторинних пр...

17 Вересня 2020
ІНФРАСТРУКТУРНИЙ КЛУБ

Директор ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий прийняв участь в засіданні Інфраструктурного Клубу, на якому розглянуто тему управління циклами інфраструктурного проекту.

Для широкого з...

15 Вересня 2020
ОБСТЕЖЕННЯ ПОЗАКЛАСНИХ МОСТІВ

Фахівці ДП "ДерждорНДІ" здійснили виїзд на автомобільну дорогу Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь, де провели обстеження позакласного мосту довжиною 502 м на км 166+5...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоритичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до вповадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки, енергозбереження.