27 Січня 2020
ДОРОГИ 2020

Сьогодні директор ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий модерував наймасштабнішу подію в дорожній галузі України – форум «Дороги UA 2020»

На заході були присутні близ...

24 Січня 2020
ТЕЛЕКОНФЕРЕНЦІЯ

Фахівці ДП «ДерждорНДІ» взяли участь у міжнародній телеконференції щодо формування консорціуму за участю інститутів-членів FEHRL для підготовки проєктних пропозицій в рамках конкурсу пр...

23 Січня 2020
НОВИЙ СТАНДАРТ

Фахівцями ДП "ДерждорНДІ" завершено розроблення нового національного стандарту щодо технічних умов на добавки на основі поверхнево-активних речовин для дорожніх бітумів.

Що таке п...

22 Січня 2020
БЕЗКОНТАКТНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТРАНСПОРТУ

В країнах європейського союзу досить широко використовують можливості інтелектуальних транспортних систем, складовою яких є технологія безконтактної ідентифікації транспортних засобів. Така техноло...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоритичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до вповадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки, енергозбереження.