21 Травня 2019
Безпека біля шкіл

Фахівці ДП «ДерждорНДІ» разом з журналістами, народними депутатами, представниками Національної поліції України прийняли участь в серії інспекційних виїздів в рамках соціального проекту...

17 Травня 2019
Документальний фільм колишніх співробітників інституту

Сьогодні в актовій залі нашого інституту відбувся закритий допрем'єрний показ документального фільму "Лицар аристократизму духу"

Фільм розповідає про життя й творчість Олексія...

15 Травня 2019
Міжнародна науково-практична конференція "BIM-технології та їх впровадження. Ціноутворення в будівництві"

Фахівці нашого інституту, зокрема Бібик Юлія Миколаївна - завідувач відділу економічних досліджень та визначення вартості дорожніх робіт - приймає участь в VІ Міжнародній науково-практичній конфере...

14 Травня 2019
Робоча зустріч

Сьогодні в стінах ДП «ДерждорНДІ імені М.П. Шульгіна» відбулась чергова робоча зустріч

Представники ТОВ «Пальміра» презентували особливості технології будівництва до...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоритичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до вповадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки, енергозбереження.