16 Липня 2019
Засідання секції № 5 НТР

Сьогодні в інституті проходить засідання Секції 5 «Проектування автомобільних доріг та мостів» Науково-технічної ради ДП «ДерждорНДІ»

На засіданнях секції розглядают...

16 Липня 2019
З професійним днем бухгалтера

З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!!! 

Шановні колеги, сьогодні від усієї душі хочемо привітати всіх бухгалтерів і побажати їм неабияких успіхів у їх нелегкій справі!

На роботі ми високо цінуєм...

15 Липня 2019
Збірник наукових праць - Дороги і Мости

Інститутом ДП "ДерждорНДІ" здійснюється випуск Збірника наукових праць «Дороги і мости», який віднесено до категорії «В» в Реєстрі наукових видань України

...

12 Липня 2019
Секція 3 «Мости та цементобетонні конструкції»

Сьогодні відбулось засідання Секції 3 "Мости та цементобетонні конструкції" Науково-технічної ради ДП "ДерждорНДІ"

На засіданні було розглянуто хід виконання дисертаційн...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоритичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до вповадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки, енергозбереження.