21 Січня 2019
Англомовні семінари

Сьогодні відбувся перший англомовний семінар за участю спеціалістів ДП «ДерждорНДІ».

На семінарі нашими спеціалістами були представлені презентації стосовно напрямків їх роботи...

17 Січня 2019
Участь у науково-практичному семінарі щодо безпеки руху

Сьогодні команда ДП «ДерждорНДІ» приймала участь в Науково-практичному семінарі з питань безпеки дорожнього руху в містах, організованого інжиніринговою ком...

16 Січня 2019
Призначення Першого заступника директора

Шановні колеги!

Повідомляємо Вас, що з 16.01.2019 на посаду Першого заступника директора нашого інституту прийнято Цинку Анатолія Олександровича (наказ від 15.01.2019 №13-к).

 ...

10 Січня 2019
Оновлення до ПК "Будівельні Технології - Кошторис"

Випущено оновлення до програмного комплексу з визначення вартості дорожніх робіт «Будівельні Технології – Кошторис» (версія 7.9.44 від 09.01.2019 року).

Завантажити оновле...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоритичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до вповадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки, енергозбереження.