17 Травня 2019
Документальний фільм колишніх співробітників інституту

Сьогодні в актовій залі нашого інституту відбувся закритий допрем'єрний показ документального фільму "Лицар аристократизму духу"

Фільм розповідає про життя Олексія Павловича К...

15 Травня 2019
Міжнародна науково-практична конференція "BIM-технології та їх впровадження. Ціноутворення в будівництві"

Фахівці нашого інституту, зокрема Бібик Юлія Миколаївна - завідувач відділу економічних досліджень та визначення вартості дорожніх робіт - приймає участь в VІ Міжнародній науково-практичній конфере...

14 Травня 2019
Робоча зустріч

Сьогодні в стінах ДП «ДерждорНДІ імені М.П. Шульгіна» відбулась чергова робоча зустріч

Представники ТОВ «Пальміра» презентували особливості технології будівництва до...

14 Травня 2019
Оновлення до ПК "Будівельні Технології: Кошторис 8"

Випущено оновлення до програмного комплексу з визначення вартості дорожніх робіт «Будівельні Технології: Кошторис 8» (версії від
11.05.2019 року).

...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоритичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до вповадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробкою нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки, енергозбереження.