13 Вересня 2021
НАВЧАННЯ АУДИТОРІВ БЕЗПЕКИ

Науково-методичний навчальний центр ДП «ДерждорНДІ» планує 20.09.2021 р. розпочати навчання з підвищення кваліфікації фахівців дорожньої галузі за напрямками: 

  • "...
09 Вересня 2021
ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО ТЕНДЕРНОЇ МЕТОДОЛОГІЇ

Шановні колеги!
Повідомляємо, що Державне агентство автомобільних доріг України запрошує всіх охочих до публічного обговорення доцільності змін до Методології особливостей здійснення закупіве...

07 Вересня 2021
І ВИПУСК ПЛАТФОРМИ ДОРОЖНІХ ІННОВАЦІЙ

Вчора відбулася ПРЕМ’ЄРА нового проекту команди ДП "ДерждорНДІ" - «Платформа дорожніх інновацій»

Ми відкрили комунікаційний майданчик для прискорення впровадженн...

06 Вересня 2021
СЕРТИФІКАЦІЯ АУДИТОРІВ БЕЗПЕКИ

Сьогодні відбулася історична подія для дорожньої галузі - директор ДП "ДерждорНДІ" Артем Безуглий урочисто вручив перші три сертифікати Аудиторів безпеки автомобільних доріг.

Наре...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоретичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до впровадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробленням нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки та енергозбереження.