16 Серпня 2022
НААУ ШУКАЄ ТЕХНІЧНИХ ЕКСПЕРТІВ

Шановні колеги!

Директор ДП "ДерждорНДІ" Артем Безуглий, як Голова Технічного комітету з акредитації Національного агентства з акредитації України «Будівництво та будівельні...

15 Серпня 2022
LAST CALL

Шановні колеги, вже ЗАВТРА проводимо черговий випуск Платформи дорожніх інновацій, на якій розглянемо технології BIM-проєктування балкових мостів із Allplan Bridge.

Allplan Bridge - це спец...

14 Серпня 2022
З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА!

Будівельники зараз переживають непрості часи, адже російський ворог руйнує результати нашої багаторічної праці!

Але ми всі впевнені, що зовсім скоро кожен з будівельників зможе проявити вес...

12 Серпня 2022
ОБГОВОРЕННЯ КЛАСИФІКАЦІЇ ДОРОЖНІХ РОБІТ І ПОСЛУГ

Сьогодні в широкому колі експертів обговорювали проєкт Класифікації дорожніх робіт і послуг, яка стане складовою Методики визначення вартості будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомо...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоретичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до впровадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробленням нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки та енергозбереження.