23 Вересня 2022
ПЛАТФОРМА ДОРОЖНІХ ІННОВАЦІЙ

ДП "ДерждорНДІ" в цих надскладних умовах успішно забезпечує роботу комунікаційного проєкту - «Платформи дорожніх інновацій»! 

Нагадаємо, що «Платформа дорож...

23 Вересня 2022
КОНКУРС "МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ"

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України оголосило Щорічний конкурс "Молодий вчений року", зокрема по номінації "Установа – популяризатор науки (наукові осер...

21 Вересня 2022
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР

Запрошуємо всіх на навчальний семінар: “Будівництво мостів. Використання уламків бетону із зруйнованих об'єктів”. Фокус на зменшення навантаження на наш бюджет відбудови.

Ви...

20 Вересня 2022
ОНОВЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ

ДП "ДерждорНДІ" продовжує активно працювати над гармонізацією ключових стандартів в Україні, які будуть необхідні для відновлення країни після нашої Перемоги! 

Наразі, мова й...

Про інститут

ДП "ДерждорНДІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.

Сфера науково-технічної діяльності ДП "ДерждорНДІ" охоплює весь спектр питань функціонування та розвитку дорожнього господарства України від розробки теоретичних засад, експериментальних лабораторних та натурних досліджень до впровадження результатів робіт в практику будівництва доріг та мостів, їх утримання, обстеження, ремонту та реконструкції з розробленням нормативно-інструктивного забезпечення. Значна увага приділяється питанням екології, безпеки руху, ціноутворення, економіки та енергозбереження.